• Misja
  • Kariera
  • Publikacje
  • Partnerzy

Nasza oferta to kompleksowy, wyspecjalizowany pakiet usług księgowo-podatkowych dla zróżnicowanych podmiotów gospodarczych. Naszymi Klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy, jak i duże, dynamicznie rozwijające się spółki akcyjne.


Księgujemy i przedstawiamy Zarządom dane w formie ułatwiającej podejmowanie kluczowych dla firmy decyzji.


Współpracujemy z niezależnymi kancelariami prawnymi, podatkowymi oraz audytorskimi. Mamy dostęp do najlepszych programów finansowo-księgowych oraz specjalistycznych publikacji i serwisów internetowych. Poza wieloletnim doświadczeniem i wiedzą wyróżnia nas elastyczne podejście, szybkość reakcji oraz rzetelność wykonywanych usług.

Pracownicy tworzący naszą firmę to ludzie o różnym poziomie specjalizacji. Zatrudniamy zarówno asystentów na początku swojej kariery zawodowej jak i ludzi z bardzo dużym doświadczeniem - w obu przypadkach popartych wiedzą teoretyczną z zakresu rachunkowości, podatków oraz kadr i płac. Z satysfakcją udostępniamy tajniki naszej wiedzy również praktykantom jak i uzupełniamy naszą wiedzę poprzez współpracę z profesjonalnymi kancelariami.

Obecnie poszukujemy kandydatów na staż/praktykę oraz do pracy na następujące stanowiska:

  1. Asystent Księgowego
  2. Samodzielny Księgowy
  3. Główny Księgowy
  4. Specjalista d.s. Kadr i Płac
Aplikacje wraz z aktualnym CV prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883

1a 1b 1c  1d 2a


2a 2b


3a 3b

 

Developed in conjunction with Ext-Joom.com - module for Joomla